Dlaczego kurs pierwszej pomocy EFR w Centrum Sportów Wodnych "Sealion"?

 • EFR (Emergency First Response) to znana na całym świecie organizacja, w ramach której instruktorzy prowadzą szkolenia. Program EFR opiera się na aktualnych standardach opieki nad poszkodowanym zgodnie z wytycznymi Amerykańskiego Stowarzyszenia Kardiologicznego, Europejskiej Rady Resuscytacji oraz Nowozelandzkiej Rady Resuscytacji. Kursy EFR opierają się na zasadach ratownictwa oraz algorytmach jednomyślnie uznanych przez Międzynarodowy Komitet Doradczy ds. Resuscytacji(ILCOR). Co wszystko daje gwarancje jakości zdobywanej wiedzy i umiejętności
 • Bogato ilustrowany i wypełniony po brzegi treścią podręcznik ściśle powiązany z programem kursu, dający możliwość samodzielnej nauki, a po kursie utrwalanie zdobytej wiedzy
 • Bogaty program kursu, zawierający takie ciekawe elementy, jak: pierwsza pomoc dzieciom i niemowlakom (bardzo istotne dla obecnych i przyszłych rodziców), obsługa Automatycznego Defibrylatora (coraz częściej instalowanego w miejscach publicznych), ratownictwo tlenowe. Każdy z tych elementów będzie ćwiczony w praktyce na sprzęcie - manekiny dzieci i niemowląt , defibrylatory treningowe, zestawy tlenowe itd.
 • Koncentrowanie się w czasie kursu na praktyce a nie tylko na suchej teorii
 • Praca w małych grupach, dzięki czemu każdy ma wiele czasu na ćwiczenie i rozmowy z instruktorem.

 

Co zawiera się w Kursie Pierwszej Pomocy EFR? (Emergency First Response)?

 • Każdy uczestnik otrzymuje na własność bogato ilustrowany podręcznik kursanta.
 • Zajęcia teoretyczne i pokaz filmów instruktażowych z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej pierwszorzędnej (część ta uczy, w jaki sposób udzielać pomocy w sytuacjach stwarzających zagrożenie dla życia, takich jak zatrzymanie akcji serca, brak czynności oddechowej, poważny krwotok, wstrząs oraz uraz kręgosłupa) i drugorzędnej (część ta uczy udzielać pomocy w typowych sytuacjach nie stanowiących bezpośredniego zagrożenia dla życia poszkodowanego. Na tym kursie dowiesz się, jak postępować w momencie, gdy przyjazd pogotowia nie jest możliwy lub się opóźnia) oraz pierwszej pomocy dzieciom i niemowlakom.
 • Ćwiczenia praktyczne na sprzęcie: manekinach osoby dorosłej, dziecka i niemowlęcia, automatycznym defibrylatorze, wykorzystanie zawartości apteczki.
 • Wykonanie rzeczywistych scenariuszy wypadków, wymyślonych tak, aby odpowiadały charakterowi Państwa zakładu pracy.
 • Poczęstunek i napoje w trakcie kursu.
 • Dyplom lub międzynarodowy certyfikat ukończenia Kursu Pierwszej Pomocy EFR.

Gdzie odbywają się kursy?

W ekskluzywnym hotelu Folwark Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej ul. Ogrodowa 2, w wynajętej Sali Konferencyjnej.

 

Ile trwa kurs?

Zajęcia dla jednej grupy trwają około 6 godzin.

 

W ilu osobowych grupach są prowadzone zajęcia?

W grupach do 6 osób, pozwala to instruktorowi na indywidualny kontakt z każdym uczestnikiem, a kursantom daje możliwość wyniesienia z kursu jak najwięcej.

 

Ile kosztuje kurs?

>>> CENNIK

Terminy kursów

Kursy prowadzimy indywidualnie na życzenie klienta w dogodnym dla Państwa terminie, bądź też po zebraniu się grupy kursantów.

 

Folwark Stara Winiarnia Mszana Dolna

Folwark Stara Winiarnia Mszana Dolna konferencje Sealion