Jacek Majchrzak

Absolwent kierunku Elektronika i Telekomunikacja na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Z zawodu programista a z zamiłowania podróżnik, zapalony żeglarz i nurek. Żeglarstwem i nurkowaniem zajmuje się już od kilkunastu lat. Instruktor nurkowania PADI (Staff Instructor), sternik jachtowy, sternik motorowodny, instruktor pierwszej pomocy EFR, ratownik wodny, radiooperator SRC.
Poza sportami wodnymi i podróżami, uwielbia czytać, grać na kubańskich bębnach (congach), kocha rywalizację umysłową, szczególnie w karcianej grze Texas Holdem i dyskusji.
Ulubiony cytat: Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
- Mark Twain -

Andrzej Majchrzak

Absolwent kierunku Turystyka i Rekreacja na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, jak często powtarza, przede wszystkim była to rekreacja. Z racji wykształcenia od najmłodszych lat powiązany ze sportami, a w szczególności ze sportami wodnymi. Nurkowaniem zajmuje się już od kilkunastu lat. Instruktor nurkowania PADI (Staff Instructor), sternik jachtowy, starszy sternik motorowodny, instruktor pierwszej pomocy EFR, ratownik wodny, instruktor pływania i narciarstwa. Poza tym interesuje się muzyką, grywa często na kontrabasie i gitarze.
Jego najnowszą pasją jest kucharstwo, która została zwieńczona uzyskaniem tytułu Mistrza.

Bożena Majchrzak

Absolwenta kierunku Socjologia na Uniwersytecie Jagiellońskim
w Krakowie.
Bożenka to osoba, dzięki której nasze centrum nie utonęło pod zwałem formularzy, dokumentacji, maili, nie posegregowanych zdjęć i informacji do spamiętania. Jej najlepszym sposobem na spędzenie wakacji jest żeglarstwo. Poza tym uwielbia fotografować i tę pasję rozpoczętą na lądzie powoli przenosi pod wodę.