Kadra PDF

Jacek Majchrzak

absolwent kierunku Elektronika i Telekomunikacja na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Z zawodu programista a z zamiłowania podróżnik, zapalony żeglarz i nurek.  Żeglarstwem i nurkowaniem zajmuje się już od kilkunastu lat. Instruktor nurkowania PADI (Staff Instructor), sternik jachtowy, sternik motorowodny, instruktor pierwszej pomocy EFR, ratownik wodny, radiooperator SRC. Poza sportami wodnymi i podróżami, uwielbia czytać, grać na kubańskich bębnach (congach), kocha rywalizację umysłową szczególnie w karcianej grze Texas Holdem i dyskusji.

Ulubiony cytat:


Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.

- Mark Twain -


 

 


Andrzej Majchrzak

absolwent kierunku Turystyka i Rekreacja na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, jak często powtarza przede wszystkim była to rekreacja. Z racji wykształcenia od najmłodszych lat powiązany ze sportami, a w szczególności ze sportami wodnymi. Nurkowaniem zajmuje się już od kilkunastu lat. Instruktor nurkowania PADI (Staff Instructor), sternik jachtowy, starszy sternik motorowodny, instruktor pierwszej pomocy EFR, ratownik wodny, instruktor pływania i narciarstwa. Poza tym interesuje się muzyką – grywa często na kontrabasie i gitarze. Jego najnowszą pasją jest kucharstwo która została zwieńczona uzyskaniem tytułu Mistrza.

 

 

 

 

 

 


Bożena Majchrzak

absolwenta kierunku Socjologia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Bożenka to osoba dzięki której nasze centrum nie utonęło pod zwałem formularzy, dokumentacji, maili, nie posegregowanych zdjęć i informacji do spamiętania. Jej najlepszym sposobem na spędzenie wakacji jest żeglarstwo. Poza tym uwielbia fotografować i tą pasję rozpoczętą na lądzie powoli przenosi pod wodę...

 

 

 

 

 

 

 


Wojtek Ciężadlik

absolwent kierunku Ochrona Środowiska na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Od urodzenia powiązany z wieloma dziedzinami sportu między innymi Taekwondo, Capoeira, Breakdance i Snowboard, a od niedawna swoje myśli kieruje w stronę morza i podwodnego świata. Jego wielką pasją jest śpiewanie i gra na gitarze. Wojtek jest znany z zarażania innych swoją pozytywną energią dzięki której żadne spotkanie klubowe nie będzie nudne.

 

 

 

 

 

 

 

 


Łukasz Nowak

absolwent kierunku Elektronika i Telekomunikacja na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wieloletni żeglarz, częsty uczestnik różnorakich regat. Obieżyświat ze swoim ulubionym kierunkiem - Hiszpanią i Balearami na których już bywał wielokrotnie. Sternik jachtowy, instruktor narciarstwa. Poza tym tancerz salsy a po paru piwach doskonały wykonawca szant. 

 
Created by Winiarczyk