Opinie PDF

Opinie i rekomendacje

Opinia Anety o kursie Open Water Diver (OWD)

W październiku 2010 roku odbyłam szkolenie OWD z panem Jackiem Majchrzakiem, instruktorem firmy Sealion. Nurkowanie to dziedzina, jak najbardziej nowa dla mnie, ale kompetencje i merytoryczne przygotowanie pana Jacka umożliwiły mi zaliczenie najpierw testu wiedzy teoretycznej z bardzo zadawalającym wynikiem, a potem pojęcie i zastosowanie w praktyce wszystkiego tego, co niezbędne, aby zanurkować z partnerem nurkowym na 18 metrów :).

Wszystkie szkolenia odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze, z instruktorem, który jest komunikatywny i doskonale potrafi przekazać wiedzę, ale też odwołać się do swojego doświadczenia, aby można było to zweryfikować w rzeczywistości wodnej.

Godna pozazdroszczenia (ja przynajmniej zazdroszczę :) ) jest niebywała cierpliwość pana Jacka i zaangażowanie, dzięki którym robiłam postępy i poznałam odpowiedzi na mnóstwo pytań, które zadawałam :) Nurkowania na Zakrzówku okazały się więc tylko przyjemnością, gdyby jeszcze tylko instruktor posiadł umiejętność podgrzania wody w krakowskim zalewie te cztery zejścia do wody należałyby do najprzyjemniejszych doświadczeń całego kursu :).

Kaczmarski śpiewał w jednej ze swoich piosenek „im mniej cię miodzie co dzień, tym mi smakujesz słodziej…”. Z nurkowaniem jest widać tak samo, choć momentami woda szczypie w oczy, a sprzęt zaczyna ciążyć jest słodko, a im bliżej zakończenia kursu tym intensywniej zaczynasz się zastanawiać nad AOWD, Rescue Diver...

Aneta
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Created by Winiarczyk